Najciekawsze torby unisex

Torby unisex - dla pani i dla pana

Torba unisex to określenie takiego dodatku, które nie był przypisany do konkretnej płci. Dzięki temu świetnie będzie w stanie podkreślić męski i kobiecy styl. Jest to swego rodzaju zerwanie z klasycznym podziałem na aktówki dla mężczyzn i rozmaite torby dla kobiet, które w ten sposób robią lekki ukłon w stronę męskiej części klienteli, oferują im zdecydowanie szerszy wybór toreb. Z kolei kobiety z pewnością docenią jeszcze większy asortyment galanterii przeznaczonej również dla nich. W ten sposób mogą mieć na każdą propozycję coś estetycznie dopasowanego do indywidualnych oczekiwań.

Ciekawe oraz funkcjonalne

Interesującą propozycją są także torby z kategorii unisex a więc taka opcja jak jednokomorowa czarno – beżowa raportówka. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że nadają się one na dłuższe spacery a atrakcyjny wygląd doda również nieco więcej charakteru naszemu ubiorowi. Wewnątrz zmieścimy najbardziej potrzebne akcesoria, portfel, telefon będzie można umieścić w dedykowanych kieszeniach. Regulowany pasek będzie pozwalał na dopasowanie produktu do preferencji właściciela. Dzięki temu wykorzystywanie takiej torby na co dzień będzie zdecydowanie praktyczniejsze i lepiej będzie można je dopasować do oczekiwań.

Funkcjonalne torby skórzane

Kolejny model to torba na ramię

Ten produkt będzie odpowiednim dodatkiem zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, którzy potrzebować będą funkcjonalnej torby. W jej wnętrzu zmieszczą się teczki z dokumentami A4,netbook a niekiedy nawet laptop. W specjalnie do tego przeznaczonej kieszeni znajdziemy wiele miejsca. Dodatkowe uchwyty pozwalają mieć coś do pisania zawsze pod ręką. Propozycja szczególnie przypadnie do gustu studentom, pracownikom firm i innym osobom, które cenią sobie eleganckie rozwiązania.

Ciekawie prezentuje się między innymi skórzana torba w eleganckim kolorze brązowym

Ten ekskluzywny model jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie dobry styl i nie rezygnują przy tym z ekstrawagancji. Idealnie będzie prezentował między innymi jako dodatek do garnituru, jak i też bardziej do codziennego ubioru. Odpowiednia skórzana torba z powodzeniem będzie mieścić standardowe rozmiary dokumentów, będzie miała również bezpieczną przestrzeń na komputer przenośny, nie będzie tam brakować również kieszeni dedykowanych dla wygodnego przechowania telefonu, portfela czy długopisów. Tych propozycji, które obecnie są nam oferowane rzeczywiście nie brakuje i każdy kto się tym zainteresowanie na pewno wybierze dla siebie coś odpowiedniego.

Story Page