Jaką teczkę męską wybrać?

Praktycznie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aktówka to ważny element wizerunku, o który warto szczególnie dbać. co do zasady jest to taki dodatek, który ma podkreślać pozycję oraz gwarantować uporządkowanie właściciela. Jednocześnie jest to taki element, który będzie budził zaufanie kontrahentów. Męska teczka skórzana to praktyczny, szykowny dodatek, który będzie pasował do każdej biznesowej stylizacji. Niestety kupno takiej teczki nie jest proste. mamy więc kilka porad, które mogą to ułatwiać. Na rynku znajdujemy wiele różnych modeli teczek skórzanych, które są nam proponowane w różnych kolorach. Na początek można powiedzieć jednak o tym jakie rodzaje teczek są nam proponowane:

Neseser

Teczka, którą przeznaczamy na dokumenty A4, która ma regularny, prostokątny kształt. Dodatkowo jest wyposażona w szyfrowy zamek, posiada wzmocnioną ramkę z tworzywa sztucznego.

Aktówka

Klasyczna torba, która używana będzie przez biznesmenów, prawników, przeznaczona do przechowywania dokumentów, w środku takiej torby znajduje się również podział na kilka przegród oraz kieszeni, aktówki są pojemne na tyle, by dało się tam zmieścić laptop, aktówka tak samo jak neseser ma uchwyt, który daje możliwość noszenia jej w dłoni.

Listonoszka

To torba, która będzie bardzo pojemna, mieści między innymi wiele różnych dokumentów, w praktyce będzie się bardzo dobrze sprawdzać.

Kopertówka

To teczka, która charakteryzuje się tym, że jest podobna do listonoszki, ale ma dużo mniejsze rozmiary. Można określić ją, jako odpowiednik listonoszek właśnie dlatego, że pojemność jest mniejsza. Da się jednak tam wprowadzić klucze, telefon, kilka dokumentów

listonoszka

Kufer lekarski

To ekskluzywna torba, która będzie dedykowana dla personelu medycznego, charakteryzuje się wyjątkową formą.

Teczki przygotowywane są przede wszystkim ze skóry naturalnej. Dlatego oczywiście warto bliżej się tym zainteresować i dowiedzieć z jakich dokładnie skór są one przygotowywane.

Skóra juchtowa – charakteryzuje się tym, że jest najbardziej szlachetna spośród wszystkich obecnie proponowanych skór naturalnych

Skóra galanteryjna – ma lekko połyskującą powierzchnię, charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością, sprawdza się świetnie w praktyce

Skóra włoska – odpowiednio miękka, ma połysk i jest przygotowana tak, że ma świetną gładkość

Zamsz – skóra pozbawiona części licowej, górnej, charakteryzuje się tym, że ma lekki meszek

Nubuk – to skóra otwarta, która ma chłonną strukturę i także na wierzchu znajduje się lekki meszek

W sprzedaży znajduje się również taka propozycja jak skóra syntetyczna, która cenowo będzie na niższym poziomie, ale nie można tutaj będzie liczyć na zadowalającą trwałość takiego produktu. warto się zainteresować wnętrzem teczki i tym jak będzie ona wykończona. Jeśli trafimy na doskonały materiał, ładnie wszyty i gładki to warto taką torbę wybrać.

Story Page