Plecak, skórzana torba na ramię czy aktówka? Wybieramy uniwersalną męską torbę

Uniwersalna męska torba – czy to możliwe? Postaramy się powiedzieć jak wybrać taką najlepsza torbę, która będzie się sprawdzać w praktyce. Niektórym wydaje się, że nie ma nic prostszego niż wybranie jednej wygodnej torby, która będzie pasować i do pracy i na wolne dni. W praktyce jednak okazuje się, że często pojawia się z tym spory problem.

Co więc wybrać? Czy plecak na ramię, czy aktówka czy torba na ramię? Jaki model będzie rzeczywiście najlepszy?

W momencie, gdy kobiety przechowują w szafach dziesiątki różnych toreb tak mężczyźni w swoich modowych potrzebach można powiedzieć, że są minimalistami. Przed wyborem warto się zastanowić do czego ma nam służyć taki dodatek? Czy chodzi o pracę, aktywny wypoczynek? Czy chcemy podkreślić swój status i mieć dodatek luksusowy? Warto oczywiście dopasować model do konkretnych sytuacji. Ważna będzie między innymi pojemność, musimy rozważyć swój tryb życia. Czy przypadkiem mała służbowa aktówka nie będzie zbyt mała? Tych różnych możliwości nie brakuje i każdy kto zdecyduje się na te propozycje na pewno będzie zadowolony.

Wygodne torby męskieRodzaje toreb, czyli najpopularniejsze męskie modele

Plecak

Jak się wydaje to najwygodniejszy dostępny model, w którym z łatwością zmieścimy zarówno laptop do pracy jak i też przebranie na trening. Z historycznej perspektywy to po prostu worek, który został poddany ewolucji. Obecnie plecak przede wszystkim kojarzy się z osobami młodymi. Nadaje się na sport, albo też do bardziej causalowych stylizacji. Jednak plecak do garnituru to zawsze modowa wpadka. A psucie wizerunku na pewno nie wyjdzie nam dobrze.

Torba na ramię

Niesłusznie kojarzona będzie z listonoszkami. Taki model stał się bardziej funkcjonalną opcją w męskich szafach. Torby na ramię mają rozmiar około 30 na 40 cm. Można je przygotowywać albo z mocnej tkaniny albo ze skóry. taki rodzaj torby jest przede wszystkim bardzo wygodny i jednocześnie funkcjonalny. Dzięki licznym przegródkom i dodatkowym kieszeniom z łatwością pomieścimy dokumenty do pracy, laptopa czy inne drobiazgi.

Teczka, aktówka

Mimo, że nie pomieścimy tam wielu rzeczy model ten jest bardzo elegancką formą. Aktówkę najczęściej zabieramy na spotkania biznesowe albo do pracy. jeśli chodzi o kolor teczki trzeba ją przygotować pod kątem obuwia i paska.

Co brać pod uwagę przy kupnie torby?

Musimy pamiętać o wielu różnych kwestiach. Między innymi oczywiście takie ważne sprawy to wygoda, funkcjonalność, pojemność, dopasowanie do okazji. Tych różnych możliwości nie brakuje i każdy kto po nie sięgnie na pewno będzie zadowolony.

Story Page