Torba czy plecak vintage - co powinien nosić prawdziwy mężczyzna?

Plecak będzie wygodny, praktyczny, ale według stylistów nie będzie on pasował do stroju eleganckiego szczególnie u dorosłego mężczyzny. Dlatego wielu mężczyzn decyduje się obecnie na torby, które są jednak uciążliwe w użytkowaniu codziennym. Czy więc powinniśmy się przejmować opiniami ekspertów czy lepiej kierować się własnym gustem?

W sieci znajdziemy różne wpisy, w ramach których toczą się dyskusje między miłośnikami plecaków i osobami, które stawiają na torbę. Są osoby, które mimo ukończonego 40 – go roku życia wszędzie chodzą z plecakiem, dzięki temu wszystko mają pod ręką, będzie to rozwiązanie praktyczne, wygodne, do tego cały czas mamy wolne ręce. Dla niektórych mowa stylistów nie ma większego znaczenia. Można słyszeć, że wytworni mężczyźni wyglądają niepoważnie z plecakiem.

Plecak dla mężyczny

Zalety plecaka vintage

To przede wszystkim wygoda. I nie będzie tutaj chodziło wyłącznie o wyprawy po górach, sprawdzi się także w trakcie przemierzania miejskich chodników w drodze do pracy. znajdzie się tam miejsce na kanapkę, wodę, książkę a także laptop a jeśli po pracy idziemy na trening będzie także miejsce na sportową odzież.

Dzięki dużej liczbie funkcjonalnych kieszonek ułatwia to przechowanie kluczy oraz dokumentów. Problem w tym, że plecak do eleganckiego stroju nie będzie pasował, szczególnie, jeśli musimy założyć garnitur. Nie chodzi tylko o wizerunek, ale także o praktyczną stronę, plecak będzie powodował szybkie pocenie, gniecie marynarkę oraz koszulę. Generalnie zakłada się, że plecak vintage lepiej pasuje do stylu ubierania mniej zobowiązującego.

Jeśli koniecznie chcemy nosić także do garnituru czy eleganckiej koszuli to wtedy jedna możliwość to lekkie, stonowane kolory. Unikamy jaskrawych kolorów i wzorów, które najbardziej będą rzucać się w oczy. Jeśli ktoś chce stawiać na modne stylowe gadżety na pewno będzie mógł znaleźć wiele różnych propozycji, pośród których są różne plecaki będą pochodziły przede wszystkim od najlepszych projektantów. Te najmodniejsze propozycje, które pochodzą od najbardziej znanych projektantów mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Może jednak torba?

Elegancki współczesny mężczyzna może sięgnąć raczej po torbę jak radzą nam projektanci mody. To co przede wszystkim jest nam polecane to dobre gatunkowo, skórzane, kształtne torby, które zestawić będzie można z różnorakimi stylizacjami. Plecaki będą najwygodniejsze, ale warto je nosić przede wszystkim na nieformalne spotkania, gdzie nie będzie trzeba dbać o wizerunek w takim stopniu jak na formalnych spotkaniach.

Story Page